„Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahovali od skorých ranných hodín na viacerých miestach Slovenska, v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji,“ informuje Polícia Slovenskej republiky na ich facebookovej stránke. Policajti vykonali počas protidrogovej akcie niekoľko domových prehliadok a zadržali 15 osôb, medzi ktorými sa údajne nachádzala aj Zuzana Plačková so svojím manželom. Podľa všetkého majú byť súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami.

Zdroj: Facebook

Kukláči zasahovali aj v byte Zuzany Plačkovej, v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Portál tvnoviny.sk informuje, že policajti vykonali aj prehliadku jej luxusného auta a spolu s manželom ich predviedli do ich rozostavaného sídla v Miloslavove. Influencerka sa chválila na Instagrame zábermi z jej vysnívaného domu, ktorý bude podľa jej slov dýchať luxusom. 

 

 

Krátko po zadržaní povedala Plačková novinárom, že sa vyjadrí k aktuálnej situácii na svojom instagramovom profile. V priebehu dnešného dňa jej pribudlo približne 30 000 sledujúcich a tieto čísla neustále rastú. 

Zdroj: Facebook

Policajnej jednotke sa podarilo v Hlohovci zadržať hlavu údajnej zločineckej skupiny. Medzi zadržanými je aj známy podnikateľ Miroslav Farkaš, ktorý bol len mesiac na slobode. 

ZDROJ

 

 

 

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.