Stránka obsahujúca recenzie marihuany sa snaží najať niekoho, kto bude schopný fajčiť túto rastlinu každý deň a na oplátku mu ponúkne až 32 500 eur ročne. Svojim inzerátom hľadajú osobu, ktorá bude schopná testovať rôzne varianty tejto buriny a ponúknuť kvalitné recenzie. Stránka americanMarijuana.org zdôraznila, že daný uchádzač musí mať tiež rozsiahle vedomosti o droge.

cannabis fotografia
Foto od TechPhotoGal

Zdá sa, že spoločnosť sa vybrala dosť kontroverznou cestou, no sú si istý, že niekoho táto ponuka osloví. Navyše, marihuana je v tomto štáte povolená. 58-ročný Dwight Blake z Westbury v New Yorku, ktorý má na starosti nájsť nového zamestnanca spoločnosti povedal, že každý, s kým doteraz hovoril je mimoriadne nadšený z tohto nápadu. Blake v rozhovore pre The Sun Online povedal: „Každý sa zbláznil do fajčenia tejto buriny. No ľudia si za to musia zaplatiť a aj preto je táto ponuka ešte lákavejšia.“
V inzeráte na prácu sa ďalej uvádza: „Táto práca je na 100% reálna a je dôležitá, pretože zahŕňa viac, než len platenie za fajčenie marihuany. Hľadáme niekoho, kto by preskúmal širokú škálu kanabisových výrobkov a aby našim čitateľom poskytol čestné a spoľahlivé informácie o nich.“

cannabis fotografia
Foto od MarketeeringGroup

Nie je to však až také jednoduché. Nezamestnajú niekoho len preto, že bude ochotný fajčiť marihuanu, ale daný uchádzač musí mať rozsiahle znalosti o droge, aby dokázal vzdelávať čitateľov webu. Na záver je ešte potrebné, aby bol žiadateľ fyzicky zdatný a zdravý a to z jednoduchého dôvodu – aby mohol pravidelne kontrolovať výrobky z kanabisu. Uchádzač však musí pochádzať z USA alebo Kanady a konkrétne z tých krajín, kde je marihuana legálna.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.