Odložte palubný časopis, knihu, či notebook. Icelandair prišla na nový spôsob ako na dlhých medzinárodných letoch neunidiť pasažierov k smrti.

 

Nedávno na jednom zo svojich transatlantických letov predviedli pasažierom zaujímavú šou. Posádka v spolupráci s britskou divadelnou skupinou Gideon Reeling si spolu pre pasažierov pripravili divadelnú šou s názvom „Ahead of time“.

Prečítajte si tiež:  Island – 38 zaujímavosti a praktické informácie o jednej z najmierumilovnejších krajín

 

Celá hra bola vlastne príbehom ich Aerolinky od založenia v roku 1937 cez dekády lietania až po súčasnosť. Aj napriek tomu, že to niekomu môže pripadať jednoducho ako reklama, pasažieri si vystúpenie veľmi pochvaľovali.

 

Umelci prechádzali uličkami ako cestovatelia v dobových kostýmoch z 50 rokov alebo hippies z 60 rokov. Všetci rozprávali svoje príbehy bavili ľudí a prezrádzali rôzne zaujímavosti a fakty o Aerolinke.

 

Ako informoval portál Mashable, vystúpenie bolo súčasťou projektu „Icelandair’s Stopover Pass“, ktorého úlohou je vyzvať cestujúcich, aby na Islande strávili viac času, než sa posunú do svojej cieľovej destinácie. Súčasťou tejto kampane sú aj ďalšie aktivity ako stand-up comedy, živé hudobné a divadelné vystúpenia v letiskovej hale. Užiť si tieto špeciálne vystúpenia budú môcť cestovatelia a návštevníci až do Apríla.

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.