Všetci sme iní, no predsa len sú naše životy vo viacerých smeroch rovnaké. Ako príklad si uvedieme pocity a city, ktoré má každý jeden človek. Yuval Robichek, umelec z Izraela, priťahuje pozornosť ľudí vďaka svojim znázorneniam jednoduchých životných situácií a nepoužíva pritom ani žiadne slová. Všetko sú to situácie, s ktorými má takmer každý dospelý človek skúsenosť.

A ukazuje sa, že tento umelec skutočne dokáže ukázať samotnú podstatu rôznych situácií iba prostredníctvom jednoduchých obrázkov. Ide o znázornenie smútku, lásky či toho, ako sa učia ľudia veriť jeden druhému.

A takto už vyzerá jeho tvorba, ktorá povie viac ako tisíc slov:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

View this post on Instagram

#yuvalrob

A post shared by Yuval Robichek (@yuvalrob) on

16.

View this post on Instagram

#yuvalrob

A post shared by Yuval Robichek (@yuvalrob) on

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.