Izrael nepatrí medzi tie najtradičnejšie destinácie, ale ak chcete zažiť niečo nezvyčajne, spoznať krásy či výborné atrakcie tejto krajiny, práve teraz máte jednu z tých skvelých možností.

eilat fotografia
Foto od ChrisYunker

Práve teraz si zaobstarajte spiatočné letenky z Viedne do mesta Eilat len za cenu 20€! Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Dicount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zaobstarať za 30€/rok pre dve osoby.

Termín:

Za túto cenu je dostupný januárový termín, a to od 22.1. – 29.1.2019. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Ak ste členmi Wizz Discount Clubu, tak v cene letenky je príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a tiež kufor na kolieskach s rozmermi max. 55x40x23 cm.

Prečo Izrael?

– Mesto Eilat leží na pobreží Červeného mora, takže ak nemáte radi zimu a chcete si užiť počas januára trochu tepla, toto je vhodné miesto. Táto destinácia láka dovolenkovať počas celého roka, pretože mesto je na juhu a teploty sú tam tým pádom príjemné celý rok.

– Je obľúbenou destináciou pre rodiny s deťmi, pretože ponúka množstvo rodinnej zábavy. Ale užijete si a nájdete tam zábavu rôzneho druhu.

– Izrael je známy tým, že tam všade prítomná nespochybniteľná exotika, ktorá z neho robí veľmi zaujímavú krajinu na cestovanie a spoznávanie. Jeho návštevu neoľutujete.

israel fotografia
Foto od archer10 (Dennis) 168M Views

– Ak už tam budete, určite by ste si mali pozrieť atrakciou, ktorou je Podvodné observatórium. Byť tam a nenavštíviť ho je niečo podobné, ako ísť do Paríža a nevidieť Eiffelovku. Observatory Park ponúka podvodné plavby ku koralovému útesu. Uvidíte rôzne tematické prehliadky, žraloky, korytnačky a iné.

– Za zmienku určite stojí aj mesto Jeruzalem, ktoré je jedno z najznámejších pútnických miest na svete. Medzi najikonickejšie pamiatky patrí Múr nárekov, Chrám božieho hrobu, Skalný dom, Dávidova veža a veľa ďalších.

israel fotografia
Foto od Walkerssk

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.