Ak ste fanúšikom mačiek, anime a oblečenia pre týchto štvornohých miláčikov, tak toto bude pre vás lahôdka! Talentovaný Japonec totiž vo voľnom čase rád ručne vytvára kostýmy v štýle anime pre svoje dve roztomilé mačky. A ľudia sú tým priam posadnutí.

V skutočnosti si práve kvôli tomu tento „mačací otec“ vytvoril účet na Twitteri, ktorý sa venuje výhradne jeho mačkám a ich rôznorodých kostýmom. Momentálne má jeho účet viac ako 16 tisíc sledovateľov. Ak poznáte anime dosť dobre, tak pravdepodobne budete vedieť, že väčšina kostýmov, ktoré vytvára, je založená na tých, ktoré je vidieť v inscenáciách japonského štúdia Studio Ghibli. Za zmienku tiež stojí, že všetky jeho dizajny sú vyrobené výlučne jeho vlastnými rukami.

Ako to teda vyzerá vo výsledku si už môžete pozrieť nižšie:

 

 

 

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.