Taxikári hlásili po obrovskej katastrofe v Japonsku strašidelné paranormálne javy. Iste viete, že v roku 2011 došlo k zemetraseniu a následne tsunami, ktoré zmietlo jadrovú elektráreň vo Fukušime a spôsobilo obrovské škody v celej oblasti. Vlny dosahovali ohromnú výšku až 38 metrov a o život prišlo približne 20 000 ľudí. 

Foto od Wikimedia

Dôsledky, ktoré tsunami vtedy spôsobilo sa nedajú vyčísliť. Zmietlo domy, celé komunity a zanechalo obrovskú spúšť. Nuž a ako sme spomínali, v oblasti došlo po katastrofe k mnohým hláseniam od taxikárov, ktorí tvrdili, že videli duchov tých, ktorí v ten deň zomreli. Údajne títo cestujúci žiadali taxikárov, aby ich odviezol na adresu, ktorá už však neexistovala. Kým sa tam však dostali, cestujúci zmizol.

Foto od Wikimedia

Takýchto hlásení vôbec nie je málo, práve naopak. Napríklad v roku 2016 istá študentka menom Yuka urobila pre svoju diplomovú prácu rozhovory so 100 taxikármi z danej oblasti, konkrétne z mesta Ishinomaki, ktorí jej potvrdili tieto paranormálne javy. Yuka potvrdila, že všetci oslovení taxikári mali veľmi podobnú skúsenosť s duchmi. Pri spomínanom tsunami zomrelo v meste Ishinomaki až 3 162 ľudí.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.