Holandsko je krásna krajina a počas jari ešte o niečo krajšia. Napríklad ich polia plné tulipánov, nádherné lesy, veľa zelene či veterné mlyny dodávajú krajine jedinečnú atmosféru aj krásu. A ak sa nájde šikovný fotograf, tak to môže využiť a zachytiť tú krásu jedinečným spôsobom. Taký sa aj našiel a prezradil, že väčšina fotografií bola urobená ráno. Ako to vyzerá v týchto dňoch v Holandsku a ako sa šikovný chlapík zhostil svojej úlohy zachytiť tú krásu sa už dozviete nižšie.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.