Londýn je jedným z najnavštevovanejších miest Slovákov. Mnoho z nás tam cestuje za prácou alebo štúdiom. Teraz máte možnosť odletieť do tohto anglického mesta za výhodnú cenu. Hľadáte aktuálnu ponuku lacných letov do Londýna? Kliknite

, Jarný výlet z Bratislavy do Londýna teraz za cenu spiatočnej letenky iba 20€!
Foto od x-oph

Teraz máte výbornú šancu na návštevu Londýna za cenu spiatočnej letenky len 20€. Poletíte spoločnosťou Wizzair. Avšak za danú cenu kúpite letenky len v prípade, že ste členom Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky sa pohybujú v cene od 40€. Členské si môžete zakúpiť a stáť vás to bude 30€/rok. Viac na stránke WizzAir.

Termín:

Za túto cenu poletíte v termíne napr. od 27. 5. – 5. 6. 2018. Let trvá okolo 2 hodín.

, Jarný výlet z Bratislavy do Londýna teraz za cenu spiatočnej letenky iba 20€!

Batožina: 

V tejto cene si so sebou do lietadla môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou maximálne do 10 kg.

Čo vidieť a robiť v Londýne:

– Medzi najznámejšie atrakcie, ktoré sú väčšine z vás dobre známe patrí London Eye, Tower of London, Buckinghamský palác, Big Ben, Tower Bridge alebo Trafalgar Square.

–  Jedne z najznámejších atrakcií v Londýne sú poschodové autobusy, ktoré môžete využívať ako svoj dopravný prostriedok.

– Jedno z najstarších metier je práve tam a slúži veľmi dobre dodnes.

– Veľmi dobrým prostriedkom sú tam bicykle, ktoré sú ekologické, efektívne a lacné a tiež má Londýn dobrú sieť ciest pre cyklistov, kde vás vodiči neohrozujú a sú na vás zvyknutí.

– Toto mesto má tiež mnoho zaujímavých múzeí a galérií – oplatí sa vidieť galériu Tate Modern.

– Známe sú tiež parky, ktorých je tam mnoho. Napr. Hyde Park alebo Green Park.

, Jarný výlet z Bratislavy do Londýna teraz za cenu spiatočnej letenky iba 20€!
Photo by PublicDomainPictures

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred cestou do Londýna:

V prípade, že sa do tohto mesta chystáte vycestovať, určite vám pomôže zorientovať sa a pomôcť náš sprievodca. Môžete si v ňom prečítať od tipov čo v Londýne robiť, vidieť a vyskúšať až po užitočné rady napr. pri ubytovaní. To všetko na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
guest
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre