Jasné, farebné a žiarivé, aj takto by sa dali opísať tieto vlasy, ktoré upútajú vašu pozornosť. Vytvára ich talentovaná ruská umelkyňa Snezhana Vinnichenko. S takýmito dúhovými vlasmi jej zákazníčky žiaria všade tam, kde sa objavia.

Táto šikovná žena pochádza z Petrohradu a je už pomerne dobre známa na sociálnych sieťach, veď na Instagrame má pol milióna sledovateľov a tých stále pribúda. Jedno video jej tvorby sa nedávno stalo virálnym. Išlo o video, kde vidieť hnedé vlasy zákazníčky, pod ktorými sa skrývali dúhové farby.Je to ako taký dúhový koláč s čokoládovou polevou,“ napísala pod video jedna fanúšička. Snezhana má však na konte viacero zaujímavých farebných kúskov, čo uvidíte na fotografiách.

Najprv však spomínané video:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.