Jason Momoa prežíva veľmi šťastné manželstvo so svojou manželkou Lisou Bonet. Začiatkom tohto týždňa sa hviezda filmového sveta rozhodla, že svojej milovanej žene opraví jej prvý automobil značky Ford Mustang z roku 1965. Urobil tak preto, aby jej ho dal ako darček k narodeninám.

Takto vyzeralo auto kedysi:

52-ročná Lisa si ho kúpila, keď mala 17 rokov. Prešlo však veľa rokov a auto dlho stálo, čo sa na jeho stave podpísalo. Mustang totiž celých 14 rokov hrdzavel. Lisa sa síce vyjadrila, že to bola jej prvá láska, no bolo pre ňu príliš náročné zbaviť sa ho, a tak ho nechávala a dúfala, že ho v ten pravý čas priviedie späť k životu. Jason sa teda rozhodol tajne odniesť auto k profesionálom a prácu, ktorú na ňom vykonali je neuveriteľná. „Nikdy som si nemyslel, že bude vyzerať takto skvele,“ povedal o premene auta herec.

Auto veru vábne nevyzeralo:

„Je to prvé auto kúpené s láskou a úsmevom, auto, ktoré dalo vášmu životu neuveriteľné ciele, kde hranice a obmedzenia len bledli,“ rozhovoril sa o Forde Jason. Napriek tomu, že pôvodne bolo v pomerne zlom stave, tak odborníci odhalili, že vozidlo je jedným z iba troch vyrobených áut tohto typu, s množstvom malých detailov. Po jeho kompletnej zmene Jason pri pohľade na auto povedal: „Mustang vyzerá úplne neuveriteľne a s týmto čiernym lesklým povrchom absolútne žiari. Je to veľký sen, ktorý sa splnil. Teším sa ako uvidím jej tvár“. Nuž a tvár manželky, ktorú uvidíte na fotografiách nižšie, hovorí za všetko.

Roky sa na ňom výrazne podpísali:

No premena je neskutočná:

A reakcia Lisy?

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.