Koronavírus má aj svoje svetlé stránky. Ľudia sa totiž počas karantény naučili rôzne nové veci či sa odhodlali vytvoriť zaujímavý projekt. Tento chlapík sa napríklad trochu vyhral s tlakovým čističom a pokreslil príjazdovú cestu k svojmu domu. Jeho obrovské dielo je naozaj úžasné.

Ron Burkett je šikovný fotograf a youtuber zároveň. Pochádza z Trussville, štátu Alabama. Pred niekoľkými mesiacmi tento umelec nahral video, na ktorom ukázal celý jeho proces tvorby diela na svojej príjazdovej ceste. Podarilo sa mu vytvoriť skutočne impozantné majstrovské dielo s prírodnou tematikou. Na jeho obraze uvidíte obrovské stromy, majestátnych vlkov, kopce či losov. A ani zďaleka to nie je jediný takýto kreatívny projekt, ktorý chlapík zrealizoval. Je ich pomerne veľa. Ak vás zaujímajú aj ďalšie, tak si pozrite jeho Instagram.

Keďže je Ron fotograf, tak väčšina jeho kreatívnych projektov úzko súvisí s fotografiou. „Moja vášeň pre fotografiu sa vracia do mojich stredoškolských čias a je to niečo, čo ma aj naďalej baví v mojom už takmer dôchodcovskom veku. Robím väčšinou komerčnú, spravodajskú a športovú fotografiu, ale milujem cestovanie a prírodu,“ píše umelec na svojom webe. Pri svojej torbe často využíva aj dron, čím svojej tvorbe dodáva niečo ešte viac.

Pozrite si video, ktoré dokumentuje celý proces tvorby obrazu, naozaj stojí zato:

Dron dokáže využiť aj na nakreslenie takýchto kruhov:

Alebo niečoho takého:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.