„Všetko, čím som si istý je láskou, pretože nikdy si nemôžete byť istí budúcnosťou,“ povedal autor srdcervúceho komiksu, ktorý vytvoril podľa skutočnej udalosti dvoch mladých ľudí. Chlapík sa chcel podeliť o smutný príbeh mladej dievčiny, ktorá…neprestávajte čítať. Toto je príbeh veľkej lásky a bezohľadnosti niekoho iného.

Dnešok mal byť najkrajší deň môjho života, dnes som si mala brať môjho najlepšieho priateľa.

Foto od boredpanda

Mala som sa prebúdzať s pocitom, že o chvíľu si oblečiem svadobné šaty a budem kráčať za mužom svojho života.

Foto od boredpanda

„Naša svadba“

Foto od boredpanda

Dnes, pred celou našou rodinou a priateľmi si budeme opäť prejavovať našu lásku a spečatíme sľuby, ktoré sme doposiaľ držali uzamknuté v našich srdciach.

Foto od boredpanda

Dnes mal byť deň, o ktorom som snívala ako malé dievčatko. Dnes som sa mala stať manželkou. Dnes som sa mala stať pani Zimmermanovou.

Foto od boredpanda

…ale dnes som sa zobudila sama rovnako, ako každý deň a opäť so zlomeným srdcom.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Dnes ma môj otec nepovedie pred oltár.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Dnes neuvidím Randyho tvár na konci tej uličky, keď sa na mňa prvýkrát pozrie v mojich svadobných šatách. V šatách, ktoré som musela pred ním skrývať, pretože sa nemohol dočkať, až ich uvidí.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Dnes neuvidím všetkých našich priateľov ani rodinu. Dnes sa nevydám za lásku môjho života, pretože manžela už nemám…

Foto od boredpanda

…a to preto, že jeden človek urobil rozhodnutie, ktoré navždy zmenilo môj život. Vybral si možnosť nezastaviť na stopke, aj keď videl, že môj snúbenec prichádza na svojom motocykli. A aj napriek tomu sa ponáhľal cez ulicu.

Foto od boredpanda

Veľmi prosím každého z vás, ktorý číta tento príspevok – NEPREHLIADAJTE MOTORKÁROV, zastavujte na stopkách a jazdite opatrne, pretože nikdy neviete, koho celý svet sedí na tom dopravnom prostriedku. Pretože, ak by tá osoba vtedy zastavila, dnes by som si brala svojho Randyho, môjho najlepšieho priateľa, lásku môjho života. Milujem ťa Randy Z Zimmerman. Navždy!

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.