Holly Mead z Pensylvánie má doma veľa kačíc. Jej celá rodina skrátka miluje tieto zvieratá a a chovajú ich ako domácich miláčikov. Všetky sú síce milé, no jedna je predsa len výnimočná. Volá sa Gertrúda a jej účes jej môžu všetky ostatné závidieť. Povestné „háro“ jej dáva skutočne jedinečný vzhľad. 

„Getrúda je 3 a pol ročná pekinská kačica. Už keď sa vyliahla mala neobvykle veľký hrebeň, z ktorého jej neskôr vyrástli rozprávkové vlasy,“ povedala o nej majiteľka. A vďaka svojmu vzhľadu sa už objavila v niekoľkých časopisoch aj reklamách. Okrem toho pôsobí aj ako terapeutka a často navštevuje opatrovateľské domy, v ktorých poskytuje ľuďom svoju psychickú podporu. 

A takto vyzerá:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.