Opäť sa na internete objavila fotografia, ktorá sa stala virálnou a ľudia sa rozdelili na dve skupiny, avšak len do určitého času. Jedni na zábere videli spočiatku muža, iní zas psa. Na prvý pohľad by si človek myslel, že ide skutočne o muža s batohom, ktorý beží do lesa. Keď sa však pozriete lepšie, tak zistíte, ako to naozaj je.

Ak sa dlhšie zapozeráte na obrázok, tak si všimnete, že je to čierny pudel smerujúci k fotoaparátu a to, čo vyzerá ako zadná časť hlavy chlapa, je v skutočnosti chvost psíka. Mnoho ľudí pod fotografiu napísalo, že im trvalo dlhý čas, kým si všimli čo na tom obrázku naozaj je. Jeden z komentujúcich napísal toto: „Musel som si dať dole okuliare, aby som to videl“. Iná žena napísala: „Takmer som to vzdala“. Ďalší zas dodal: „Chvíľu mi trvalo, kým som si to všimol“.

Boli však aj takí ľudia, ktorí si údajne všimli psíka hneď a teda už na prvý pohľad tam nevideli muža, ale štvornohého chlpatého miláčika. Nuž a ako sa s fotografiou popasujete vy, nám kľudne dajte vedieť v komentároch.

Tu je záber:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.