S príchodom pandémie sa stali nedostatkovým tovarom okrem rúšok alebo dezinfekčných prostriedkov  aj jednorázové rukavice. Fakt je, že skladom ich nemajú v  takmer žiadnom slovenskom obchode.  Na predaj ich začalo ponúkať zopár najväčších slovenských obchodov ale ak potrebujete urobiť väčšiu objednávku určite by ste sa mali využiť silu internetu a nakúpiť u zahraničných predajcov. Tiež neodporúčame nakupovať u neoverených slovenských predajcov, ktorí využili príležitosť a začali naskladňovať jednorázové latexové rukavice po vypuknutí pandémie.

Nielenže tým riskujete, že tovar nehorázne preplatíte ale navyše vám objednávka nemusí vôbec prísť. Ak chcete nakupovať na Slovensku určite využite iba väčších predajcov a  ak chcete ušetriť prípadne urobiť väčšiu objednávku chodte po globálnych predajcoch ako AliExpress.

Jednorázové rukavice

Jednorázové rukavice skladom na Slovensku

Zoznam sa budeme snažiť pravidelne aktualizovať. Momentálne ponuka jednorázových rukavíc je u overených predajcov na Slovensku je nasledovná.

Latexové rukavice bez púdru – biela farba 100 kusov

V eshope MojaLekáreň majú všetky jednorázove rukavice skladom.

Jednorázové rukavice z Latexu 100 kusov

Známy predajca domácich potrieb a doplnkov do domácnosti 4Home predáva jednorázové rukavice vhodné na kažodennú prácu v domácnosti alebo v práci.

100 kusov jednorázových latexových rukavíc

Momentálne je na sklade iba 5 balení jednorázových latexových rukavíc u tohto slovenského predajcu. Je možné, že sa vypredajú ešte dnes!  Ide o veľkosť M a jedno balenie obsahuje 100 kusov.

Jednorázové rukavice na predaj u overených zahraničných predajcov

Vzhľadom na akútny nedostatok zdravotníckych pomôcok je vaša najlepšia cesta nakúpiť latexové alebo zdravotnícke rukavice v zahraničí. Koniec koncov,  presne tento postup volí aj mnoho predajcov na Slovensku a predávajú ich potom drahšie.  Toto je zopár výhodných ponúk u globálnych predajcov.

AliExpress – Najviac rukavíc skladom za najlepšie ceny

Veľký internetový predajca pôsobiaci celosvetovo. Práve tu nájdete najlepšie jednorázové produkty nielen pre podnikanie ale aj domácnosť. Kedže je ide o čínskeho predajcu len ťažko budete hľadať lepšiu cenu na celosvetovom trhu.

100 kusov latexových jednorázových rukavíc.

Jednorazove rukavice na predaj

 

100 kusov nitrilových jednorázových rukavíc

100 kusov latexových jednorázových rukavíc s poštovým zadarmo

latexove rukavice skladom

 

Samozrejme predajcov, ktorí majú rukavice skladom je na AliExpresse neúrekom . Pre celú aktuálnu ponuku kliknite tu.

Nemecký Amazon

Amazon je najväčší online predajca na západnom trhu. Jeho výhodou oproti AliExpressu je najpríklad lokalizácia do českého jazyka čiže ak vám robi angličtina problém na nemeckej verzii Amazonu si viete prepnúť českú verziu.  Ďalšou je poštovné zadarmo pri objednávkach nad 39 EUR.  Mnoho predajcov má svoje produkty v európskych skladoch čiže výhodou môže byť aj rýchlosť doručenia.  Nevýhodou môže byť o niečo vyššia cena, avšak stále výhodnejšia ako u slovenských predajcov.

Jednorázové nitrilové rukavice

rukavice na predaj

Bio Ekologické Jednorázové Rukavice – Vhodné pre prácu s potravinami

Priesvitné jednorázové rukavice bez latexu

 

Aj keď sa snažíme zoznam aktualizovať, ponuka sa môže samozrejme líšiť. Ak vám dané produkty nevyhovujú alebo už nie sú skladom odporúčame prejsť na celú ponuku – kliknite tu.

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.