Daniel Popper je extrémne talentovaný umelec z Kapského mesta, ktorého obrovské sochy sa nachádzajú po celom svete. Každé dielo pritom definuje kúzlo a fantáziu konkrétnych miest, v ktorom sa nachádzajú. Veľa jeho sôch má symbolicky otvorenú hruď, čo značí, že je podľa neho dôležité zhlboka sa nadýchnuť a prijímať čerstvý vzduch.

Niektoré sochy zobrazujú interakciu ľudí s prírodou a väčšina sôch je zároveň v nejakej autorovej obľúbenej jógovej póze. Daniel dokáže prenášať emócie do týchto diel a výsledky sú viac než úžasné. Takéto umelecké diela si podľa nášho názoru zaslúžia vašu pozornosť, a preto vám teraz ponúkame niekoľko sôch vytvorených Danielom Popperom.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.