Táto dievčina začala maľovať miniatúry pred niekoľkými rokmi. Brala to ako denné cvičenie, predovšetkým s cieľom maľovať častejšie a zdokonaliť svoje zručnosti v menších kompozíciách, pričom sa zameriava aj na tie najmenšie detaily. A jej práca naozaj stojí zato.

„Keď som dokončila svoju prvú mini krajinu, bola som fascinovaná množstvom detailov, ktoré som bola schopná vytvoriť na takom malom povrchu a okamžite som túžila maľovať ďalšie,“ povedala autorka. Dokončenie niektorého diela trvá aj desať hodín, ale proces sa predlžuje na niekoľko dní, aby jednotlivé vrstvy mali dostatok času na schnutie. „Tvorím najmä pomocou olejov a využívam aj malé kefky. Vybrala som si mince jednoducho preto, že radšej maľujem na kov a najlepšie na meď. Uprednostňujem preto haliere razené pred rokom 1981 kvôli ich vyššiemu obsahu medi,“ dodala autorka diel.

Pozrite si teraz zaujímavú tvorbu:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.