Holandsko je známe ako krajina tulipánov. Nachádza sa na severe Európy, ktorý má čo ponúknuť a zvlášť v letných mesiacoch. Ak sa tam chystáte, teraz máte skvelú možnosť.

Photo by 8300

Poletíte spoločnosťou Ryanair z Bratislavy do Eindhovenu za cenu spiatočnej letenky iba 47€! Za túto cenu je však dostupný iba jeden termín. Viac na stránke Ryanair.

Termín:

V tejto cene je dostupný termín od 16.7. – 30. 6.2018. Let trvá necelé 2 hodiny.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Holandsko?

– Každým rokom stúpa počet návštevníkov hlavne kvôli bohatej histórii, ktorú krajina ponúka.

– Amsterdam – pre mladých ponúka bohatý program, kde zažijete mnoho zábavy a nájdete tam aj bohatí nočný život. Na svoje si tam prídu aj starší, ktorí obdivujú architektúru a jedinečnú atmosféru.

– Turistické atrakcie, ktoré sa oplatí vidieť sú napríklad Concertgebouw, múzeum Quarter či známy dom Anny Frankovej.

– Rotterdam – rovnako ako Amsterdam, má toto mesto tiež zaujímavé miesta. Napr. Wereldmuseum alebo Museum Boijmans Van Beuningen. Alebo môžete navštíviť jednu z najlepších reštaurácii Markthal Rotterdam.

Photo by sergrus

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

V prípade, že sa chystáte do Holandska, tu sú ďalšie tipy:

Ak by ste sa vybrali do tejto krajiny a budete potrebovať pomoc alebo nejakého sprievodcu s rôznymi nápadmi ako – kde sa ubytovať, čo robiť v Amsterdame až po to, aké jedlá by ste mali určite ochutnať, to všetko nájdete v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze.

Photo by francescoronge

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.