Chodíte radi k extravagatným kaderníkom, ktorí síce majú možno zvláštne praktiky, no svoju prácu vykonávajú dokonale? Tak tento prípad vás dozaista zaujme a poteší. Možno porozmýšľate o tom, či nevyhľadať podobnú umelkyňu. Avšak, také niečo je veľmi neobvyklé a zrejme by ste hľadali márne. Táto umelkyňa resp. kaderníčka používa pri svojej práci valčeky, ktoré sa zvyčajne využívajú na maľovanie stien. A to nie je všetko.

Foto od youtube

37-ročná Kelly O’Leary farbí vlasy tak, že namáča valčeky alebo aj špongie do rôznych farieb a výsledok je viac než dobrý. Táto kanadská štylistka prevádzkuje svoje štúdio Sapphire Hair Lounge vo Winnipegu. Takže, ak by ste také niečo hľadali, je dosť, že vaše kroky by museli smerovať do ďalekej Kanady. Alebo možno niekto šikovný vo vašom okolí by to dokázal.

Kelly má s touto prácou už dlhoročné skúsenosti a k danej téme sa vyjadrila takto: „Robím veľa zaujímavých prehliadok mojej práce na rôznych akciách, takže sa vždy snažím nájsť nové a zaujímavé techniky. Moja modelka Amanda mi dôveruje a dovolí mi robiť si s jej vlasmi čo mi napadne. Viem, že má vo mňa plnú dôveru.“

Foto od youtube

„Išla som do miestneho obchodu a kúpila som tam valce aj podnosy. Farby na tento valec zaberajú naozaj veľa priestoru, takže som si nemyslela, že by boli určené pre každodenné použitie, no fungovalo to celkom dobre. Taktiež som sa pokúsila použiť špongiu, ktorá funguje veľmi praktickým spôsobom.“

Foto od youtube

Kelly však nemá v pláne zavádzať do svojho pracovného salónu takéto maliarske valčeky. Avšak, vyjadrila sa, že ak by ju o to niekto vopred požiadal, žiaden problém by s tým nemala. Tak čo, dali by ste sa na niečo také nahovoriť?

Foto od youtube

Môžete si pozrieť aj krátke video, ako v skratke vyzerá táto jej práca:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.