Istý kaderník pristúpil k niečomu naozaj nezvyčajnému. Svoju zákazníčku uložil do stoličky, vlasy jej rozostrel na niečo ako krájaciu dosku a začal so svojou prácou. Následne vybral sekáčik a vlasy jej veľmi rýchlo doslova odsekol. Z celej situácie existuje video, ktoré vám sem taktiež vložíme.

Aj keď to vyzerá mierne hrôzostrašné, je to zároveň zvláštne uspokojivé celý tento priebeh sledovať. Vlasy chlapík svojej zákazníčke ostrihal do takmer dokonale rovnej čiary. Následne sa ešte rozhodol, že sa pohrá s končekmi a výsledok už lepšie uvidíte na videu. Tento jeho počin si vyžiadal na Instagrame množstvo komentárov a rozličných reakcií. Zvyčajne však išlo o negatívne.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.