Milovníci extrémnych športov sú ozajstní blázni. Na také kúsky, aké predvádzajú, musia mať jednoducho množstvo odvahy. Tej sa však naučiť nedá, tak sa proste musíte narodiť. A takýmto, doslova kaskadérom, je aj tento chlapík z Nemecka, ktorý sa volá Adrian Mattern. Pozrite sa, čo sa mu podarilo.

Photo by youtube

V týchto dňoch obletelo svet video, ako tento kajakár „spadol“ z vodopádu, ktorého výška predstavuje takmer 35 metrov. Udialo a to v Kanade na vodopáde Alexandra. Tieto zábery vám doslova vyrazia dych. Adrian si spočiatku pádluje po rieke a všetko sa udialo tak rýchlo, že sa ani nenazdáte. On sa na to, samozrejme, pripravoval, no keď si toto video pozriete, zrejme vás zamrazí.

Za pár sekúnd sa Mattern ocitol pod hladinou vody. Následne na to sa vynoril celý nadšený z jeho úspechu, akoby sa nič nestalo. Ďalší kajakár ho čakal už pod vodopádom a spolu oslávili šťastný pád. Ešte predtým, ako odtiaľ odišli, Adrian zachytil vodopád zo spodnej strany. Ten je naozaj veľkolepý. Nachádza sa v severozápadnej oblasti Kanady.

Photo by youtube

Adrian je kajakár, ktorý cestuje po celom svete. Napr. minulý mesiac sa kajakoval v Indii, na rieke Paithalmala.

Pozrite si video z tohto bláznivého momentu. Tak čo, skúsili by ste to aj vy?

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.