Táto žena dosiahla niečo, čo by sa dalo nazvať takmer nemožným. Podarilo sa jej svojich 17 domácich miláčikov uložiť tak, aby poslušne sedeli a čakali na to, kým ich odfotografuje. Je to pozoruhodné už len kvôli tomu, že tak učinila so psami aj mačkami, ktoré sa navzájom nemusia a tiež kvôli tomu, že my často nedokážeme odfotografovať ani jedno naše domáce zvieratko.

30-ročná Kathy Smith je hrdá majiteľka ôsmich psov a deviatich mačiek. Je potrebné však dodať aj to, že úspech nebol jednoduchý, pretože Kathy strávila celkom dva týždne pokusov o dokonalý záber. No nakoniec sa podarilo a jej trpezlivosť sa vyplatila. Čo sa týka psov, tak to bolo o niečo jednoduchšie, ale mačkám také jednoduché rozkázať veru nie je. Kathy z Corwenu vo Walese povedala: „Bola som taká nadšená, keď som si uvedomila, že sa mi podarilo zachytiť takýto ​​záber – je to ako taká malá rodinná fotografia. Milujem všetkých svojich domácich miláčikov. Som nesmierne šťastná, že sa mi podarilo prinútiť ich, aby všetci spolu pózovali, aj keď to nebolo ľahké.“

Zaujímavé však je, že sa jej podarilo urobiť viac fotografií. Dodala, že s mačkami to bolo veľmi ťažké, no celkovo jej stačili tri pokusy na to, aby vydržali pár sekúnd v jednej polohe. Kathy, ktorá zachraňuje a stará sa o domáce zvieratá a iné divo žijúce zvieratá v núdzi uviedla, že ľudia sú často prekvapení, keď vidia jej obrovskú štvornohú rodinu. Má troch nemeckých ovčiakov (Mishka, Storm a Max), tri kolie (Sheba, Ben a Rio), krížencov zvaných Ruby a Teddy. Spolu s deviatimi mačkami má v starostlivosti tiež štyri andulky, niekoľko rýb a dokonca aj ježka.

Kathy si za svoju prácu zaslúži uznanie. Nie každý je ochotný pomôcť zvieratkám a nie každý by zvládol výchovu toľkých zvierat, pritom spolužitie psov a mačiek je častokrát veľmi problematické. U nej to však natoľko neplatí a vie si ich, ako vidíme, veľmi dobre vychovať.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.