Svet je už beztak obrovským miestom pre život, no predstavte si, žeby ste sa ešte zmenšili. A to je to, čím sa Japonka Tatsuya Tanaka zaoberá, pretože vytvára miniatúrne diorámy, ktoré ukazujú drobných ľudí žijúcich vo veľkom svete. Tieto kreatívne a zábavné diorámy vytvára s pomocou všetkých možných materiálov. Jej cieľom je teda najmä pozdvihnúť náladu ľudí. Prostredníctvom týchto diorámov znázorňuje svet každý deň už 7 rokov. Tu však viac viet netreba, preto si pozrite jej tvorbu.  

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.