Ochranné rúška na tvár sa stali jedným z najviac dopytovaných tovarov na Slovensku. Ich nedostatkom trpia nielen ľudia ale aj samotný zdravotný personál v nemocniciach.  Bežní ľudia sa rozhodli ušiť si rúško doma a aj keď to zvládnete napríklad aj s vreckom od vysávača a bez šicieho stroja stále je na mieste otázka, či a kde sa dá rúško na tvár kúpiť.

Aktualizovaná tabuľká overených slovenských predajcov

Overený eshopRúška na predaj
TPD.sk Zobraziť ponuku
Prezdravie.sk Zobraziť ponuku
ZlavaDna.sk Zobraziť ponuku

Vypredané ochranné rúška

Rúška na predaj na Slovensku cez ExoFoto

, Kde kúpiť ochranné rúško na tvár? Situácia už nie je zúfala na predaj ich nájdete v zahraničí aj na Slovensku

 

 

Cool štýlové rúška cez TPD.sk

Veľkopredajca TPD má ponuku nových štýlových rúšok. Cez tohto veľkého predajcu sa rozhodlo predávať ochranné rúška aj viacero slovenských interpretov ako Rytmus či Sima.  Mnoho dizajnov je na sklade a budú vám doručené naozaj rýchlo. Ide o rúška na viacnásobné použitie predovšetkým z bavlny . K niektorým dizajnom vám momentálne tpd pribalí aj zaujímavý darček.

Kde kúpite rúško na tvár? Na Slovensku takmer nikde

Hneď v úvode musíme upozorniť a podotknúť fakt, že rúško sú beznádejne vypredané na celom Slovensku. Preto sú ľudia odkázaní na vlastný prieskum internetu a presunutie sa do facebookových skupín a internetových bazárov ako Bazos.sk . Dávajte ale pozor! Niektorí predajcovia rúšok sú veľmi nemorálni a za rúško, ktoré si ušili svojpomocne si pýtajú veľa peňazí a tiež nemáte istotu, či vám rúško dorazí ak nejde o osobné vyzdvihnutie. V tom prípade je lepšie si rúško ušiť doma alebo si ho objednať zo zahraničia.

rusko na tvar bazos

Mohlo by vás zaujímať: Kde majú respirátory na predaj ?

 

Rúška sa dajú kúpiť v zahraničí

Vďaka globalizácií a internetu si stále môžete objednať ochranné rúška na tvár zo zahraničných obchodov. Napríklad nemecký Amazon je dostupný aj v Čechách a na Slovensku . Dokonca s českou lokalizáciou si môžete objednať rúška priamo z Číny, kde sa situácia zlepšila . Overeným globálnym predajcom je aj AliExpress, kde ich rovnako posielajú priamo z Číny. Na predaj ich ponúka aj medzinárodná stránka GearBest.

Rúška na predaj – AMAZON

Vyberáme pre vás aktuálne ponuky z Amazonu. Ide o aktuálnu ponuku a aj keď sa snažíme článok pravidelne aktualizovať o nové aktuálne dostupné produkty, ospravedlňujeme sa ak niektorí z nich nebude dostupný. Ide o továr, ktorí sa rýchlo rozpredáva nielen na Slovensku.

50 Chirurgických jednorázových rúšok N95

Skvelé balenie až 50 rúšok za 13,91 . Ak ste na internete viac doma ako napríklad vaši starší susedia odporúčame zobrať aj pre nich a nechať ich napríklad vo vchode paneláku.

chirurgicke rusko s gumickou

 

Ochranné rúško N95

Kvalitnejšie  rúško s vyššou cennou za kus. Maska filtruje približne 95% častíc.

, Kde kúpiť ochranné rúško na tvár? Situácia už nie je zúfala na predaj ich nájdete v zahraničí aj na Slovensku

Rúška na  predaj AliExpress

Výhodou AliExpressu v tejto situácií je, že je to priamo čínska firma, ktorá ma dosah na ázijskych predajcov. Ako viete v Číne je pandémia na ústupe a tak si môžu dovoliť niektorí predajcovia pokrývať aj európsky trh. Ďalšou výhodou môže byť o niečo lepšia cena . Nevýhodou je napríklad nedostupnosť stránky v českom alebo slovenskom jazyku a tiež niekedy dlhšia doba dodania.

Trojvrstvová ochranná maska KN95

, Kde kúpiť ochranné rúško na tvár? Situácia už nie je zúfala na predaj ich nájdete v zahraničí aj na Slovensku

 

10-100 kusov trojvrstvových ochranných rúšok FFP3 N95

, Kde kúpiť ochranné rúško na tvár? Situácia už nie je zúfala na predaj ich nájdete v zahraničí aj na Slovensku

 

 

 

 

Aktualizácia – Rúška dostupné cez ZlavaDna.sk

Pekné dizajnové bavlnené rúška práve predstavil zľavový portál ZlavaDna.sk. Ak chcete podporiť slovenského predajcu môžete tak urobiť ešte dnes. Výhodou je pekný slovenský dizajn. Nutne podotknúť, že bavlnené rúška nie sú až tak efektívne ako jednorázové / testované rúška . Tiež je cena vyššia a kvantita produktu obmedzená

rúška na predaj

 

 

 

Lokálni predajcovia, susedia  a zahraničie sú vaša najlepšia stávka na istotu ak potrebujete rúško a nemôžete si ho ušiť. Snažte sa podporovať predajcov, ktorí sa nesnažia na nešťastí ľudí zarobiť ale tí, ktorí chcú v prvom rade pomôcť v krízovom období.

TIP: Prečítajte si ako nosiť rúško správne .

Kedy budú dostupné ochranné rúška na predaj?

Situácia na Slovensku je kritická. Aj keď vláda podniká niektoré kroky na to aby zabezpečili rúška, nie sú určené pre “bežných” ľudí ale v prvom rade pre ľudí, ktorí sú v kontakte s veľkým počtom ľudí a to v prvom rade lekári a zdravotný personál. Nedostatkom rúšok trpia napríklad aj veľké reťazce, ktoré sa snažia pre svojich predavačov zabezpečiť rúška no tiež narážajú na mnoho problémov.

 

Odporúčame vám teda ušiť si rúško doma, ak vám to napríklad zdravotné alebo iné podmienky nedovoľujú skúste osloviť vašich najbližších o ktorých viete, že sú zdraví. Prípadne podporiť niektorého z ochotných predajcov, ktorí rúška šijú pre svojich susedov a spoluobčanov za priaznivé ceny alebo si objednajte rúško zo zahraničia.

 

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.