Keanu Reeves je síce úchvatný herec, no je dobre známy aj tým, že zo svojho súkromia neodkrýva toho veľa, minimálne čo sa partneriek a rodiny týka. Jeho osobný život bol v skutočnosti vždy tak trochu záhadou. Po veľmi dlhom čase sa však na verejnosti ukázal so zaujímavou ženou po svojom boku, čo všetkých odrovnalo.

Na červenom koberci sa údajne so žiadnou ženou počas celej svojej kariéry nikdy neukázal. Teraz sa však zdá, že sa to zmenilo. Reeves sa nedávno zúčastnil festivalu LACMA Art + Film v Los Angeles, kde prišiel ruka v ruke s maliarkou Alexandrou Grantovou. Reeves má 55 rokov a jeho partnerka je o 9 rokov mladšia. Ich fotografie sa veľmi rýchlo rozšírili po internete na celom svete a záujem o nich bol naozaj veľký. Väčšina fanúšikov bola rada, že Reeves je po smrti svojej priateľky Jennifer Syme, ktorá zomrela v roku 2001, konečne šťastný. Od tejto tragédie zrejme Reeves netvoril pár so žiadnou ženou, resp. nie sú takéto informácie potvrdené, existujú len špekulácie.

Šuškalo sa o ňom, že randil so Sandrou Bullock aj Amandou De Cadenet. Ide však len o akési klebety, ktoré neboli dokázané. Isté ale je, že Reeves a Grant boli v minulosti obchodnými partnermi. Spolupracovali na knihách „Óda na šťastie“ a „Tiene“. Jeho partnerka mala na starosti vizuálne umenie, zatiaľ čo Reeves písal. Zdá sa, že herec je všestrannejšie nadaný, než ste možno očakávali.

Nuž a tu je zopár „zákulisných“ fotografií:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.