Keanu Reeves je jedným z najobľúbenejších hercov v Hollywoode a miláčik internetových komunít. V živote to nemal ľahké . Len rok po tom, čo sa mu narodila mŕtva dcérka prišiel aj o svoju milovanú priateľku Jennifer pri autonehode.  Smrť si našla aj jeho najbližšieho priateľa . Keanu sa po tomto všetkom vyjadril pre média, že  ” Bolesť mení svoju podobu ale nikdy sa nekončí.” .  A možno aj kvôli všetkým ranám, ktoré musel inkasovať vie na akých veciach skutočne záleží .

 

  1. V havajskom jazyku jeho meno znamená ” Chladný vánok nad horami”.

2. V jeho prvých filmoch si jeho producent myslel, že ide o veľmi výstredné a exotické meno. Preto ho uvádzali ako K.C.Reeves, Norman Kreeves alebo Chuck Spadina.

3.  Keanu Reeves je známy tým, že o peniaze mu naozaj nejde.  Vo filme Replacements sa vzdal 90% honoráru a vo filme Diablov advokát sa vzdal dvoch miliónov na úkor hercov ako Gene Hackman a Al Pacino.

4. Dokonca venoval 50 miliónov zo svojich 70 miliónov na špeciálne efekty vo filme Matrix. Na otázky ohľadom tohto rozhodnutia odpovedal : ” Peniaze sú tá posledná vec o ktorej premýšľam , z toho čo som doteraz zarobil dokážem žiť niekoľko ďalších storočí”.

Biography

5. Kvôli filmu Matrix sa naučil viac ako 200 pohybov z rôznych bojových umení.

6.  Stal osobným opatrovateľom svojej sestry po tom, čo jej diagnostikovali leukémiu. Sám daroval milióny dolárov na výskum rakoviny.

7. Aj keď by určite nemusel. Veľmi rád využíva verejnú dopravu a najmä metro.A rád uvoľní miesto ak je to potrebné.

8. Vedú sa zaujímavé a zábavné konšpiračné teórie o jeho nesmrteľnosti.

9. Kvôli účinkovaniu vo filme Diablov Advokát sa Keanu stretával s obhajcami trestných činov v New Yorku.

10. Na otázku, čo je pre neho šťastie odpovedal: ” Ležanie v posteli s mojou milenkou, bicyklovanie, športovanie, šťastné chvíle s mojimi kamošmi, učenie sa, zem, piesok, stretávanie starých kamošov, rodiny, známych s vínom  dobrým jedlom..Som rád na púšti, v prírode, rád objavujem nezvyčajné miesta v prírode, ako vrcholy stromov…”

Foto: Mr-reeves

11. Trpí nyktofóbiou – má strach z tmy.

12. Predtým ako hral vo filmoch brúsil korčule alebo predával cestoviny v Toronte.

13. Vie sa, že svoj voľný čas venuje aj takým veciam ako je “kecanie” s bezdomovcami. Zatiaľ, čo iné celebrity darujú charite milióny a musia to mať nafotené Keanu sa proste vyberie stráviť deň do ulíc. Samozrejme pri jeho mene je nemožné aby ho niekto pri tom neodfotil.

Hostované: izismile.com

14. Po fotke ” smutný Keanu” sa internetom začala šíriť fáma, že je na tom herec naozaj zle. Jeho meme sa stalo virálnym a doplňalo sa do rôznych fotografií. Keanu sa o k tomu vyjadril, že vtedy sa aj prvýkrát dozvedel, čo to vlastne meme znamená.  Komunita 4chan sa dokonca rozhodla, že 15 Júna bude deň kedy herca rozveselia a ľudia mu začali posielať darčeky.

Foto: knowyourmeme

15.  Je jedným z najviac sčítaných hercov . Novinár ho raz požiadal nech ho vezme na svoje obľúbené miesto a tak šli do kníhkupectva. Mimochodom je dyslektik.

 

zdroje: ranker, moviefone, boomsbeat, moviepilot

11
Zanechať komentár

avatar
6 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
TomasAnkaVeeMarekVall. Recent comment authors
  Subscribe  
nové najstaršie Najlepšie hodnotené
Upozorniť
Vall.
Anonym
Vall.

Podla mňa je fajn chlap a výborný herec.Ako som oňom čítala tak ľahké to nemal ani v detstve a asi aj vie čo je to žiť zo 400€ veď ho vychovávala vlastne babka.Mal šťastie v tom že v čas prišiel nato v čom je dobrí a to herectvo.A to je dôležité,ale školu nedokončil. A je dyzlektik.A odsťahovala sa z domova.To môžme aj mi ktorí nie sme spokojný s platom len treba riskovať a to málo kto vie zrobit. Tak ja mu dávam úctu lebo napriek všetkému vie byť aj obyčajnom človekom čo málo kto to z nás dokáže a nemáme… Read more »

jkjk
Anonym
jkjk

Pán herec…

Pravda
Anonym
Pravda

Páči sa mi že je tak veľmi uvedomelí a inteligentní už dávno si uvedomil to ktoré hodnoty sú tie najdôležitejšie a je vidieť že peniaze u neho nehrajú žiadnu rolu

Tomas
Anonym
Tomas

hej,lahko sa hovori o peniazoch tomu kto ich ma nad hlavu…daj mu 400€ mesacne a spytaj sa ho kolko kniziek si dovoli kupit po tom co zaplati ucty a stravu pre rodinu.

Wilkinson
Anonym
Wilkinson

Kto ti kaze robit za 400€ ty tupec.

Marek
Anonym
Marek

Ocividne tvoje IQ nieje vyssie ako pocet slov ktore si dokazal napisat.
Ocividne to bolo mienene ako konfrontacia s realitou na slovensku.

Vee
Anonym
Vee

Ale nikto Vám nehovorí že máte zarábať 400 mesačne, je to celé predsa na nás.

Tomas
Anonym
Tomas

Chod do picipak do pici

Anka
Anonym
Anka

… vyžaruje z neho niečo , čo ma fascinuje … laska … ta chýba na tomto svete a on je stelesnené dobro ♥️

Miška
Anonym
Miška

bycklovanie

Grammarnazzi
Anonym
Grammarnazzi

bycklovanie