Pekárka Hannah, ktorá má na Instagrame účet s názvom Blondie a Rye, robí skutočne tie najúžasnejšie a maximálne precízne vypracované chrumkavé pečivá. Hannah pochádza zo Severnej Karolíny a má viac ako 100 000 sledovateľov na tejto sociálnej sieti, avšak počet fanúšikov neustále narastá.

Zdieľa tam fotografie svojich výtvorov pred a po upečení. Niektoré z nich sú starostlivo vyrezávané, zatiaľ čo iné sú zdobené ovocím a zeleninou.Nikdy som sa necítila tak nadšená a inšpirovaná chlebom,“ komentovala jedna žena. „Najkrajšie bochníky, aké som kedy videla,“ uviedla ďalšia osoba. A skutočne sú to vydarené kúsky, pozrite sa.

 

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.