To, že sa ovce pohybujú v stáde je normálne a bežné, ale to, aký tvar tieto zvieratá v Anglicku vytvorili je pomerne zvláštne. Stovky oviec boli spozorované ako stoja v poli v záhadnom kruhu. Stalo sa to vo východnom Sussexe.

, Keď bol na výjazde s bicyklom, zbadal nezvyčajný tvar v poli vytvorený ovcami

Cyklista Christopher bol práve na svojom každodennom výjazde a odrazu si všimol niečo nezvyčajné. „Keď som prešiel kopec všimol som si tento pekný pravidelný kruh. V tom momente som bol približne pol kilometra od oviec, no aj z tej diaľky bolo vidieť, že je to obrovské. Vyzeralo to spočiatku ako mimozemská loď,“ povedal cyklista.

Christopher dodal, že chovanie týchto oviec bolo podľa neho veľmi zvláštne. „Ovečky bývajú hlučné, viem to, pretože tadiaľ prechádzam každý deň. Toto ráno však boli veľmi tiché a pokojné. Bolo to také ticho, akoby boli v tranze a bolo to trochu desivé,“ vyjadril sa k zvláštnemu správaniu zvierat.

, Keď bol na výjazde s bicyklom, zbadal nezvyčajný tvar v poli vytvorený ovcami

„Veľa sa debatovalo o tom či bol vytvorený kruh z potravy, alebo či boli ovce zoradené do takejto formácie nejakou vyššou silou,“ povedal Christopher o tom aké teórie už počul. Nie je to však prvýkrát, čo tieto zvieratá stáli v netradičnom tvare. Už v roku 2012 spozorovali niečo podobné a vtedy to bolo údajne spôsobené krmivom, ktoré mali takto rozsypané.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.