Sarah Hambly je módna návrhárka, no je známa tým, že nemá v tomto odbore vyštudovanú školu ani nič podobné. Je to skrátka šikovná žena, ktorá sa všetko naučila sama. Šaty šila spôsobom pokus-omyl a tejto záľube sa venuje 4 roky. Učila sa najmä od svojej matky a tiež sa inšpirovala tým, čo našla na Youtube či Pintereste. A hoci jej skúsenosti sú pomerne krátke, tak na jej šatách to vôbec nevidno.

Sarah ukázala svoje schopnosti neraz a preukázala tiež to, že by mohla obliecť ktorúkoľvek princeznú od Disneyho. Jej šaty by si však mohol obliecť ktokoľvek a vyzeral by úžasne, od kráľovien až po nevesty. Sarah zdieľala na internete všetky svoje šaty, ktoré ušila v priebehu tohto roka a je sa na čo pozerať, čo uvidíte aj vy sami.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.