Slnko je umelcom a ak si nedáte pozor, tak to nielenže pocítite, ale aj uvidíte na vlastnej koži. Mnoho ľudí sa rado opaľuje, no nie vždy si dostatočne včas všimnú, že majú na sebe určitý vzor, podľa ktorého ich neskôr opáli. Vznikajú z toho rôzne zábavné historky, ktoré však zábavné pre konkrétnu osobu byť vôbec nemusia.

A ako dopadol deň na Slnku nasledujúcich ľudí? Nuž, uvidíte nižšie a možno sa v tom nájdete s spomeniete si na podobne zábavné opálenie alebo vám to možno pripomenie to existujúce. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.