Fotografi zvyčajne využívajú pri svojej práci profesionálne vybavené štúdio. Ak chcú urobiť čo najlepšie zábery modeliek pre rôzne reklamy, titulné stránky časopisov či iné, musia mať k tomu výbavu. Tá však je často veľmi drahá a niekedy nie je potrebná. Aj to si zrejme povedal nasledujúci umelec, ktorý sa rozhodol improvizovať.

Vytvoril „štúdio“ len za pomoci lacného detského bazéna, čierneho pozadia a kvetov. Všetko stálo 30 dolárov, no svoj účel veľmi dobre splnilo. Pozrite si, ako toto fotenie dopadlo. Niekedy proste nepotrebujete veľa peňazí, stačí len dobre fungujúca fantázia či dobrý nápad.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.