Mačka sa potulovala po uliciach sama, hladovala, bola chorá a blízko smrti. Oči nedokázala otvoriť a nájsť jedlo bolo pre ňu takmer nemožné. Našťastie ju našla veľmi ochotná žena menom Carmen Weinbergová, zakladateľka Animal Friends Project Inc.. Carmen mačku kŕmila a starala sa o ňu aj po zdravotnej stránke. „Postupom dni sa jej stav začal zlepšovať,“ povedala. „Uvoľnila sa a konečne vedela pokojne odpočívať bez toho, aby škriabala.“

Vzťah medzi nimi sa posilnil, pretože Cotton začala cítiť, že dostala druhú šancu na život. Jej transformácia bola neuveriteľná, a to vďaka skvelej starostlivosti majiteľky. Ale deň, kedy konečne opäť mohla otvoriť oči, bol naozaj krásny a jedinečný okamih. „Mysleli sme si, že je slepá a že sa to už nezmení,“ vysvetlila Carmen. Veterinár taktiež tvrdil, že aj keď oči raz otvorí, budú v hroznom stave. No na prekvapenie všetkých to bolo úplne inak!

Keď mačka oči otvorila, absolútne všetkých dostala! Pozrite sa, aká je z nej krásavica.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.