O pitbuloch si veľa ľudí nemyslí nič dobré. Ale vždy platí, že ako majiteľ svojho psa vychová, taký ten psík je. Možno sa nájde pár jedincov, ktoré možno neboli socializované ako šteniatka, možno ich majiteľ týral alebo ich nechal hladovať. Ak sa však majiteľ stará, tak aj z pitbula vyrastie úžasný psík.

Aby sme vám teda ukázali, že každý pes môže byť rozkošný – bez ohľadu na to, koľko z pitbula má v génoch, zostavili sme zoznam niektorých najroztomilejších krížencov. Zaujímavé však je, že existuje niekoľko plemien pitbulov, ktoré treba rozoznať, a to: americký pitbul teriér, americký stafordšírsky teriér, stafordšírsky bulteriér a american bully. Nuž, ale ako sme spomínali na začiatku, tak v tomto článku vám ukážeme ako vyzerá pitbul krížený s iným psím plemenom. A je to veľmi zaujímavý pohľad.

Pitbul + austrálsky dobytkársky pes:

Pitbul + corgi:

Pitbul + labrador:

Pitbul + husky:

Pitbul + rotvajler:

Pitbul + nemecká doga:

Pitbul + bígl:

Pitbul + buldog:

Pitbul + nemecký ovčiak:

Pitbul + jorkšírsky teriér:

Pitbul + mopslík:

Pitbul + jazvečík:

Pitbul + šar pej:

Pitbul + dalmatínec:

Pitbul + čau čau:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.