Niektoré silné životné príbehy sa nám zapíšu do hláv a sŕdc tak, že na ne len tak rýchlo nezabudneme, ak vôbec. A tento príbeh je presne taký prípad. Nemecký ovčiak Wangwang začal plakať potom, čo po dlhom čase, odkedy odišiel do dôchodku, znovu uvidel svojho psovoda.

Psík sa so svojim bývalým policajným partnerom rozdelil ešte v júni 2019. Jeho vtedajší psovod sa však rozhodol, že ho teraz navštívi. A možno by ste čakali slzy na strane chlapíka, no tie boli viditeľné aj u samotného zvieratka. Zo stretnutia vzniklo aj video, ktoré zachytáva celý srdcervúci moment stretnutia bývalých partnerov.

Wangwang pracoval pre políciu v Xichuane, pričom mal na starosti bezpečnostné kontrolné stanovištia v provincii Henan. Keďže nastal čas na odchod do dôchodku, tak cesty policajta a jeho štvornohého parťáka sa museli rozísť. Každý teda išiel vlastnou cestou. Psíkovi sa však v jeho domove vedie naozaj dobre a je vidieť, že sa o neho rodina dobre stará.

Polícia tiež vysvetlila, prečo nemôžu zostať títo policajní psi so svojimi psovodmi. Odôvodňujú to tým, že policajti sa im nemôžu venovať počas ich dôchodku, keďže majú vlastnú prácu a zároveň dodali, že nové rodiny sa o nich dokážu postarať veľmi dobre, podľa nich ešte lepšie ako ktokoľvek iný. V nových rodinách si chlpáči užívajú zaslúžený dôchodok.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.