Určite ste už aspoň raz išli taxíkom. A keď nie, tak možno v budúcnosti pôjdete. Niektorí ľudia využívajú tieto služby často a nevedia si bez toho predstaviť život. Po autobusoch sa im chodiť nechce a vlastné auto zväčša nemajú alebo ho nechcú brať na kratšie vzdialenosti.

No takýto odvoz, aký uvidíte nižšie je síce zadarmo, no nechceli by ste ho. Nebolo by isté či by ste do cieľa dorazili živí a zdraví. Pozrite si niekoľko zvláštnych fotografií, ktoré boli zozbierané od rôznych autorov. Niektoré vyzerajú, akoby boli iba vytvorené photoshopom alebo iným programom. No sú naozaj skutočné. A nejde len o prepravu ľudí, ale dokonca aj samotných zvierat.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.