Allison Burton sa práve nachádzala vo svojom dome, keď si všimla na ulici niečo nezvyčajné. Spozorovala chlpaté a pomerne veľké zviera, pričom si spočiatku myslela, že ide o psa. Keď sa však pozrela bližšie, tak zistila, že to nie je pes. Ulicou si pomaly kráčal majestátny rys.

Foto od Facebook

Sama bola prekvapená z toho, čo vidí. „Nikdy predtým som na vlastne oči nevidela rysa. Bola som skutočne nadšená a v úžase, keď som videla toto krásne zviera kráčať tak blízko,“ povedala Allison, ktorá rýchlo utekala po fotoaparát. Rys sa nikam neponáhľal, a tak výrazne uľahčil žene fotografovanie.

Foto od Facebook

Allison však nebola sama a na zviera pozeralo niekoľko ďalších ľudí s údivom. „Miestni obyvatelia tvrdia, že milujú sledovať toto majestátne stvorenie a majú absolútnu pravdu. Je to totiž skutočne úžasné,“ dodala žena.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.