Žena bola šokovaná potom, čo vyšla zo svojho domu a uvidela na aute niečo zvláštne. Keďže vonku boli mínusové teploty, tak auto bolo zamrznuté, ale na jeho okne a streche objavila zvláštne stopy. Vyzerali ako odtlačky nohy, ale mali iba 4 prsty. Alicia Smith zo Scartha povedala, že tento objav ju naozaj šokoval. 

Foto od Facebook

Keďže tam chýba piaty prst, tak sa zdá zvláštne, že by išlo o človeka. Žena netušila ako sa tam tie stopy objavili, a tak sa rozhodla spolu s partnerom zdieľať fotografie s tým, že im niekto pomôže objasniť túto záhadu. „Nikdy sme nič také nevideli. Bolo to zvláštne,“ povedala Alicia. „Stopy vyzerajú zvláštne a sú tam otlačené len 4 prsty. Nie som si istá či môže ísť o detské nohy, ale kto by sa prechádzal v tomto počasí bosý?“ dodala.

Povedala, že celú noc mali auto pred domom, no v noci nepočuli zvláštne zvuky. Bolo 10:30, keď žena vyšla pred dom a tieto záhadné stopy zbadala. „Chceli by sme zistiť čo to spôsobilo a dúfame, že nám pomôžu ľudia, ktorí pomôžu tajomstvo objasniť,“ dodala žena. Zatiaľ však nie je jasné o čo vlastne ide.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.