Keďže už je tu to obdobie, kedy sú úplne bežné teploty pod nulou, je čas priniesť zopár fotografií, ktoré vám ukážu silu i tvorivý talent zimy. Mnoho deti aj dospelých má rado zázraky zimy a ak k ním patríte, určite si pozrite zábery, ktoré sme priložili nižšie. Horúce kakao, Vianoce za rohom a teplé papuče sú vždy čistá radosť, resp. dokážu navodiť atmosféru teplého a milujúceho domova. Ale pre niektorých ľudí je zima predsa len synonymom pre depresívne počasie. Nuž, tak či onak, tieto fotografie je dobre vidieť.

Perfektné kreslo z ľadu

Riadna zima

Prírodné dvere v batožinovom priestore

Žiadna cesta von

Okno nie je potrebné

Nuž, z tohto domu tak skoro ľudia nevýjdu

Koľko snehu asi muselo napadnúť, aby ste z neho postavili takýto kaštieľ?

Len či to tá strecha vydrží

Metla jednoducho primrzla

Na basketbal je príliš zima

Sneh vo Švédsku v lete

Tam by ste si asi nesadli

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.