Britský svadobný fotograf Chris Wallace prišiel so zaujímavým fotografickým projektom. Využil k tomu staré LEGO a zachytil svadbu len za pomoci týchto figuriek. Celú udalosť nielenže starostlivo zorganizoval, ale dokázal to aj majstrovsky zdokumentovať. Svoje 11-ročné skúsenosti tak zúročil dokonale a výsledok stojí zato.

Celú životnú situáciu mu zmenil, ako inak, koronavírus. „Prešiel som z neuveriteľne zaneprázdneného života svadobného fotografa, ktorý nemal takmer na nič iné čas, na úplný opak, v podstate zo dňa na deň,“ povedal Chris. Keďže sa teraz v jeho živote toho veľa nedeje, spomenul si na jednu zo svojich starých vášní. „Milujem LEGO, takže som oprášil svoju 20-ročnú skladačku z podkrovia a dokúpil som si LEGO nevestu a ženícha,“ vysvetlil fotograf. „Plánovanie, fotografovanie a písanie blogu trvalo 3 dni,“ dodal.

Chris taktiež chcel využiť tento svoj virálny príbeh na to, aby všetkým pripomenul, že si majú udržať svoje nádeje a najmä myslieť pozitívne. „Pre samostatne zárobkovo činné osoby to je veľmi ťažké obdobie, príjem sa nám zastavil. Chcel by som však povzbudiť každého, aby šiel von a urobil niečo pozitívne a zdieľal to so svetom,“ uzavrel chlapík. A ako jeho záľuba dopadla, to už vidíte na vydarených fotografiách.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.