Internet je plný mnohých zaujímavých vecí. Väčšina z nich je celkom užitočná a zároveň úžasná, ale niektoré sú naozaj čudné. Pravdou však je, že pravdepodobne neexistuje lepší priestor pre kreativitu ako práve internet, bez ohľadu na to, v akom tvare alebo forme môže prísť.

Zoznámte sa s Patrickom, ktorý ukázal svoju kreativitu tak, ako by to asi nikdy nikoho z vás nenapadlo. Vytiahol tradičné nemecké klobásy, spojil ich drôtami s množstvom zvukových zariadení a vytvoril takmer plne funkčný klavír. Áno, je to skutočne pravda. Klavír sa skladá z 10 klobás, teda nedokáže na ňom zahrať všetko to, čo na klasickom. Avšak, dokáže toho dosť. Keď sa Patrick dotkne klobásy a zároveň časti zariadenia v pozadí, tak toto provizórne piano vydá zvuky skutočného klavíra. Je možné na nich prehrávať celé akordy, a teda aj niekoľko melódií.

Ako také hranie vyzerá si už pozrite vo videu:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.