Kocúr Narnia si podmanil srdcia ľudí tým, že má tvár presne rozdelenú na polovicu a každá má inú farbu. Jeho majiteľka Stephanie Jiminez uviedla, že keď sa narodil, tak bola veľmi prekvapená z jeho výzoru. „Okamžite som však vedela, že bude výnimočný,“ povedala hrdá majiteľka.

Je veľmi zaujímavé sledovať život tohto zvieratka aj ďalej. Narnia je teraz otcom dvoch krásnych mačiatok a obe mačiatka majú jednu farbu otcovej polky tváre. Majiteľka kocúra sa vyjadrila, že je veľmi dobrý k svojim mačiatkam a rád sa s nimi hrá. To však nie sú jeho jediné deti. Stephanie uviedla, že všetky doterajšie mačiatka mali inú farbu.

Krásne mačiatka:

Hrdí rodičia:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.