Nie všetci majú radi svoju prácu a tiež nie každý má rad stereotypy. Keďže už tu máme nádherný vianočný čas a zimné mesiace ešte stále pred nami, tak skupina kolegov sa rozhodla pretvoriť svoje pracovisko na nepoznanie. Priestory komplet pretvorili na krajinku alebo bludisko, ktoré nazvali „Winter wonderland“ z 1152 kartónových krabíc a množstva iného.

Skupina zamestnancov sa rozhodla, že kancelárie potrebujú aspoň v tomto ročnom období úplne nový facelift, aby všetkým dokázali navodiť vianočnú atmosféru. „Preto sa spojili a naplánovali ten najbláznivejší možný kancelársky kúsok, aký si dokážete predstaviť. Keď sme prišli v pondelok do práce, tak sme neverili vlastným očiam čo vidíme. Cítili sme sa stratení,“ okomentoval s úsmevom jeden z tamojších zamestnancov, ktorý o ničom nevedel.

V spolupráci s talentovaným interiérovým dizajnérom zostavili pôdorys, ktorý pokrýval kancelársku podlahu budovy s plochou 247 metrov štvorcových. Celé to dotvorili lesom, dielňou pre škriatkov, slávnostnými krbmi, plesovou sálou a množstvom iným. Zasadacia miestnosť obsahuje 31 000 bielych a strieborných lôpt, čo vytvára ilúziu snežnej dráhy a umožňuje vážne, no veľmi milé a zábavné stretnutia. Tím pracovníkov strávil hodiny prácami na tomto projekte počas vlastných obedných prestávok a taktiež po práci. Možno povedať, že sa im podarilo naplniť cieľ naozaj skvele.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.