Komiksy sú naozaj skvelý spôsob ako pomocou obrázkov vyjadriť nápady či myšlienky. Sú to zväčša jednoduché kresby, ktoré dokážu vyjadriť viac ako tisíc slov. A práve Ryan Pagelow je jedným z tých, ktorý komiksy rád vytvára. Hlavným hrdinom v jeho príbehoch je zajačik Buni, ktorý sa dostáva do rôznych situácii s prekvapivým koncom.

Ilustrácie tohto umelca sú tak populárne, že počet fanúšikov na Instagrame dosahuje už 700 000. Znázorňuje situácie z bežného života, v ktorých sa možno aj vy nájdete.

Vitaj doma, kamarát!

Každý má svoj vlastný sen

Pokiaľ vy spíte

Zdieľanie znamená starostlivosť

Zahradkárčiť je niečo ako vychovávať deti

Vyrástli tak rýchlo

Keď má predstavivosť príliš veľkú silu

Semienka pomsty

Keď sa chcete o niekoho starať, vždy sa môžete starať napríklad o rastlinky

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.