Šanca, že spozorujete albínie zviera sa blíži k nule a teda niet divu, že nie každý má to šťastie, aj preto teda môžeme byť vďační za ich fotografie. Korytnačky albínky patria medzi tie zvieratá, ktoré sú nielen svojim vzhľadom veľmi jedinečne. Medzi také patrí aj táto, ktorá sa narodila s odhaleným srdcom. 

Mike chová tieto tvory už od detstva, no s korytnačkou albínkou sa prvýkrát stretol až keď mal 24 rokov. „Okamžite som si ju zamiloval, pretože to bolo niečo, o čom som si nikdy nepomyslel, že existuje. Žltá korytnačka mi vyrazila dych,“ povedal Mike o týchto tvoroch. Albínie korytnačky sa však nelíšia iba farbou, ale aj tým, že sú spoločenskejšie kvôli horšiemu zraku. Bežná korytnačka sa totiž vyhýba kontaktu a skrýva hneď, čo niekoho zbadá, albínia nie.

Albínky taktiež nevyhnutne potrebujú na prežitie ľudskú spoločnosť a kvôli svojim vlastnostiam sú ľahkým cieľom pre predátorov. Ak vás tieto zvieratká zaujímali, tak nižšie vám ponúkame ešte ďalšie fotografie majiteľov „žltých“ korytnačiek.  

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.