Fotografuje detičky s nezvyčajnými vlasmi a nerobí to len tak. Veľa ľudí k jeho fotografiám píše, že by nechceli, aby ich deti nosili parochne. Pravdou však je, že nejde o žiadne parochne, ale o zdravé a prirodzené vlasy, akými sa samozrejme nemôže pochváliť každé dieťa

Snaží sa poukazovať na to, že predsudky voči deťom s nezvyčajne krásnymi vlasmi nie sú na mieste. Po tom, čo fotograf vytvoril projekt s fotografiami troch krásnych deti, odozva na seba nenechala dlho čakať. Keď výsledky práce poslal matkám dievčat, jedna z nich napísala: „Nemôžem sa prestať pozerať na tie fotografie. Na Annu to malo veľký vplyv. Chcela si dať vlasy ostrihať, no po tomto fotení zmenila názor. Pri pohľade na fotografie vyčarila obrovský úsmev. Našla sebavedomie, ktoré jej dlho chýbalo“.

Ďalšia matka iného dievčatka sa vyjadrila k účesu svojej dcéry takto: „Ľudia sa vždy chcú dotýkať Miminých vlasov. Veľmi ju to rozrušuje a niekedy si kladie otázku prečo ich nemôže mať také ako ostatné deti.“ Autor fotografií sa vyjadril aj krátko o svojej práci: „Mojim cieľom pri fotografovaní bolo, aby deti zažili čarovný svet detstva a zabudli na všetko ostatné. Vzal som ich na krásne miesta“.

Zdroj

Foto Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.