V prípade, že si chcete vyraziť na Sardíniu, presnejšie do mestečka San Teodoro, tak neváhajte. Nájdete tam veľmi zaujímavé Apartmány Sole, ktoré sú dostupné za skvelé ceny. Apartmány sa nachádzajú v severovýchodnej časti ostrova a ide o ubytovanie v súkromí. Navyše, tieto domčeky ležia len 300 až 1200 m od centra mesta a 500 až 1700 m od mora.

Zopár faktov o pobyte:

– Mestečko San Teodoro vám ponúka všetko, čo potrebujete. Nájdete tam supermarkety, Sardinia dovolenka bary, cukrárne, rôzne obchody, lekárne aj požičovne lodí. Taktiež si tam budete môcť požičať kolobežku, auto aj bicykel.

– Stravu si musíte doniesť sami, no v prenajatej vile si môžete v kuchyni variť.

– Cena zahrňuje aj spiatočnú letenku vrátane poplatkov s tým spojených.

 

Prečo sa to oplatí?

– Sú tam krásne piesočnaté pláže a budete mať k ním na skok. Užijete si wundsurfing, kanoistiku, potápanie, výlety na lodi, ale môžete absolvovať aj jazdeckú školu.

– Ak ste športovo založený, tak táto ponuka je pre vás. Ďalšie športy, na ktoré sú tam výborné podmienky sú tenis, minifubal, volejbal, bowling, ale môžete si zapožičať aj skútre.

sardinia sardegna fotografia
Foto od specchio.nero

– Jedna z najkrajších pláži je La Cinta, ktorá má niekoľko kilometrov a jemný biely piesok. No nájdete tam aj mnohé iné, ktoré splnia vaše očakávania.

– Táto oblasť je veľmi vhodná pre celé rodiny s deťmi a dovolenku si skutočne užijete. Sardínia je navyše jeden z najkrajších ostrovov.

Výborné recenzie:

 

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť