Na internete sa nedávno objavil smutný príbeh o malom levovi. Rozkošné levíča bolo totiž odňaté matke, keď malo iba niekoľko mesiacov. Neznámi ľudia jej ho vzali preto, aby ho mohli používať ako takú turistickú atrakciu. A to nie je všetko. Títo krutí jedinci, ktorí ho ukradli, mu navyše zlomili nohy a zranili chrbticu, aby nemohol utiecť ani zápasiť s ľuďmi, keď sa s ním budú chcieť fotografovať.

Našťastie sa toto nevinné zvieratko dostalo do dobrých rúk a celý tím ošetrovateľov odviedol skvelú prácu. Postarali sa o neho vzorne a jeho zdravotný stav sa výrazne zlepšil. Momentálne sa má skvelo. Pozrite si fotografie, ktoré vám ukážu ako vyzeral kedysi a ako vyzerá dnes.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.