Adele Philips z Walesu videla na TikToku niekoho, kto si kúpil kačacie vajcia zo supermarketu a jedno sa mu vyliahlo. Rozhodla sa skúsiť niečo podobné, a tak si taktiež kúpila kačacie vajcia zo supermarketu. A s nákupom bola spokojná, pretože jedno z vajec bolo skutočne v takom stave, že sa z neho malo vyliahnúť kačiatko. Adele sa teda rozhodla, že ho privedie na svet stoj čo stoj.

Od začiatku si to vyžadovalo veľa starostlivosti a práce, no žena sa koncentrovala na to, aby dosiahla svoj cieľ. A naozaj, o 30 dní bola na svete kačička Morris. „Kúpila som z Amazonu inkubátor, aby som zistila všetko, čo som potrebovala. Všetkých 6 vajec som dala do inkubátora na 10 dní, aby som zistila či je šanca, že sa z niektorého vyliahne kačica. A na moje prekvapenie bolo jedno vajíčko schopné vyliahnutia,“ povedala Adele.

A aby kačičke nebolo smutno, jej majiteľka pre ňu zabezpečila aj parťáka:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.