Žena zo Seattlu si kúpila háčkovaciu súpravu, no vtedy ešte netušila čo v nej nájde. Nekúpila si to samozrejme z bežného obchodu, ale išlo o bazár, kde sa pochopiteľne  predávajú veci z druhej ruky. Keď teda prišla so svojim nákupom domov, zistila, že si nechtiac kúpila aj kilogram kokaínu.

Foto od Facebook

Vo vnútri totiž našla žltý balíček. Na vonkajšej strane mal napísané 100% a čudne zapáchal. O svojom náleze okamžite upovedomila políciu, ktorá potvrdila, že sa jedná o drogu zvanú kokaín. Doteraz však nie je známe ako a prečo skončila droga spolu s háčkovacími potrebami v danom obchode.

Spoločnosť Goodwill teda vydala vyhlásenie o sprísnení politiky, čím by sa malo takýmto incidentom zabrániť. „Bezpečnosť našich zákazníkov a zamestnancov je na prvom mieste a našou politikou je udržiavať nebezpečné predmety mimo obchodu. Budeme robiť všetko preto, aby sme takéto predmety našli a odstránili,“ povedal hovorca obchodov.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.